Filter ulja MANN W 1126 namenjen za upotrebu u sledećim vozilima i mašinama: LADA NIVA; SEAT RITMO; URSUS 1000, 900; ZETOR 10000, 7000, ZTS; CASE IH PJ / PJN / PJV; CASE‑STEYR 2000; DEUTZ FAHR AGROCOMPACT, AGROPLUS; LAMBORGHINI AGILE, C 1.7‑D. Filter obavlja ključnu ulogu u uklanjanju čestica i zagađenja iz motornog ulja, štiteći motor od habanja i začepljenja uljnih kanala. Nepravovremena zamena može dovesti do smanjenog protoka ulja, povećanog trošenja ležajeva, pregrevanja i ozbiljnih oštećenja motora.
- Visina: 95,0 mm
- Spoljašnji prečnik: 108,0 mm
- Unutrašnji prečnik: 62,0 mm
- Spoljni prečnik zaptivnog prstena: 71,0 mm
- Unutrašnji prečnik zaptivnog prstena: 62,0 mm
- Dimenzija navoja: 3/4‑16 UNF (3/4 inč, 16UNF)
- Broj namotaja po inču: 16 UNF
- Izvedba filtera: filter sa navojem
- Tip montaže: pričvršćen šrafovima / montaža navoji (navedeno u tehničkim podacima)
- Sa jednim ventilom za blokadu povratnog hoda
- Pritisak otvaranja prelivnog ventila: 0,8 bar
- Preporučeni specijalni alat: LS 11
- Primena: Agro / građevinska mehanizacija
- Težina: 0,69 kg
Filter je konstruisan da obezbedi pouzdanu filtraciju i pravilnu kontrolu protoka ulja zahvaljujući integralnom povratnom ventilu i prelivnom ventilu sa definisanim pritiskom otvaranja. Proizvod je izrađen u skladu sa fabričkim standardima i potiče od poznatog nemačkog proizvođača filtera MANN, čije su komponente prepoznatljive po preciznosti izrade i doslednoj pouzdanosti u radu.
Napomena: kompatibilnost proizvoda obavezno proverite po broju šasije vozila ili oznaci sa starog filtera koji je bio na vozilu.




